NIE PRZEGAP

Urodziny Kooperatywy 14.07.2018

Upływa kolejny rok naszego działania. W lipcu minie 5 lat odkąd Nina Bąk (stanowisko ds. rozwoju), Magda Trojanek (współredaktorka newslettera) i Aśka Aleksiejuk (wyjechała z Waw w 2014r.) zorganizowały pierwsze spotkanie Kooperatywy. Przez 8 miesięcy działaliśmy jako grupa nieformalna organizując cotygodniowe zakupy i wymyślając sposób na otwarcie sklepu… Przez pierwszy rok organizowaliśmy zakupy: u Niny w domu (na Noakowskiego), w domku fińskim Kibucu Warszawa, Restauracji Vega i w Feminotece. W międzyczasie prowadziliśmy rozmowy z Urzędem Dzielnicy o wynajem lokalu… Więcej o 1 ROKU TRWANIA KOOP tutaj i kolejnych numerach Kuriera Kooperatywy, a teraz ogłoszenie: organizujemy urodziny w ogrodzie społecznościowym Motyka i Słońce na osiedlu jazdów – 14/15.07.2018.

Masz pomysł na ciekawe spotkanie, chcesz poprowadzić warsztat, pogadankę, prezentację? Znasz zespół lub dj/kę przy której można potańczyć? Napisz do Niny na adres: przyszlosc.koop@gmail.com  – zróbmy sobie wspaniałą imprezę!

Na zdjęciu z ogrodu domków fińskich widać naszych członków: Darka Rybiego Monikę Araszkiewicz, i Kubę Roka, którzy zostali tam zwerbowani ;)