Pracuj z nami jako kasjer/ka!

OGŁOSZENIE O PRACĘ NA STANOWISKU KASJER/KASJERKA – pół etatu*

Kochani/e
Znowu rekrutujemy do naszego wspaniałego, kooperatywnego zespołu :-) Tym razem na stanowisko kasjer/ka. Jeśli chcesz z nami pracować, przeczytaj uważnie ogłoszenie i zgłoś się albo podaj dalej. Może znasz kogoś fajnego kto będzie zainteresowany pracą w naszych sklepikach. Z nową osobą chcemy zacząć pracować już na początku października 2018 r. Pełne ogłoszenie.

KOGO SZUKAMY?

Kogoś kto MEGA ogarnia – tzn. kogoś kto potrafi skrupulatnie pracować, przetwarzać wiele informacji na raz i radzi sobie z kontaktem z dużą ilością osób! Kogoś kto ma w sobie entuzjazm i energię by odpowiedzialnie pełnić funkcję kasjerki/ sprzedawcy. Kogoś kto chce i potrafi uczyć się nowych rzeczy, umie zorganizować swoje miejsce pracy. Kogoś kto chce angażować się w rozwój fajnej organizacji i  chce być częścią zgranego zespołu!

GODZINY PRACY

Chcielibyśmy abyś zaczęła/ął pracę w wymiarze 1/2 etatu od października (z opcją wydłużenia zakresu pracy). Oferujemy pracę od poniedziałku do soboty, w systemie zmianowym. Od poniedziałku do piątku pracujemy na zmianach 8-godzinnych (8:30-16:30) i 6.5-godzinnych (8:30-15:00, 14:00-20:30), a w soboty – 5-godzinnych (8:30-13:30, 12:30-17:30). Praca odbywa się w obu sklepikach Kooperatywy, czyli przy Wilczej 29A i Andersa 27.

 

NASZE OCZEKIWANIA

Od osoby, która do nas dołączy oczekujemy:

– wypełniania obowiązków na stanowisku kasjer/ka (opis tu i w załączniku)

– dobrej organizacji pracy

– gotowości do podnoszenia cięższych przedmiotów (skrzynka z warzywami)

– długoterminowego (przynajmniej rocznego) zobowiązania pracy

– wysokich kompetencji komunikacyjnych (tak, dajemy sobie informację zwrotną)

– znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

– umiejętności obsługi komputera

– uczęszczania na comiesięczne spotkania zespołu osób zatrudnionych, dotyczące planowania i podsumowania wspólnej pracy (zwykle 1 niedziela w miesiącu, dodatkowo wynagradzana)

– członkostwa w Kooperatywie (jeśli nie jesteś naszą członkinią/em, na etapie rekrutacji będziemy Cię prosić o przystąpienie do Kooperatywy)

– mile widziane prawo jazdy kat. B (mile widziane)

OFERUJEMY

Pracę w demokratycznej organizacji działającej na rzecz suwerenności żywnościowej i ekonomii wspólnego dobra. Umowę o pracę rozpoczynającą się po  3-miesięcznym okresie próbnym, na umowę zlecenie (stawka 26,20zł brutto/1h). A następnie umowę o pracę na kwotę 2200 brutto i coroczny dodatek za staż pracy (przez pierwsze 2 lata 5% a następnie 3% od pensji podstawowej). Nieograniczone możliwości rozwoju, realizacji swoich pomysłów, wpływu na organizację. Popularność :-)

 

PROCES REKRUTACJI

ETAP I Wypełnij formularz online i wyślij zgłoszenie wraz ze swoim CV do północy 7 września br. na adres rekrutacja.koop.dobrze@gmail.com

CV z DOPISKIEM:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Stowarzyszenie Kooperatywa Spożywcza “Dobrze” w celach tej i przyszłych rekrutacji.

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), informujemy, że Twoje dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż rekrutacja, ani nikomu przekazane. W razie chęci wglądu w swoje dane lub chęci ich usunięcia, skontaktuj się z administratorem danych na adres kooperatywa.dobrze@gmail.com

ETAP II Umawiamy się z Tobą* na 1/2-godzinną wizję lokalną w sklepie – abyś mógł/a przekonać się na czym polegać będzie Twoja praca, upewnić się czy Ci się podoba i sprawdzić jak się odnajdujesz w tej roli (10-13 września br.)

ETAP III Umawiamy się z Tobą na rozmowę kwalifikacyjną (12-19 września br.)

ETAP IV Sprawdzasz jak czujesz się w pracy z nami podczas 5h praktycznego spotkania orientacyjnego w sklepie (20-24 września br.)

ETAP V Decydujemy się na Ciebie (26 września br). Wybrana osoba przed przystąpieniem do samodzielnej pracy przechodzi dwudniowe szkolenie (po 6,5h) przy naszym pełnym wsparciu.

 

*Zastrzegamy, że w przypadku dużej liczby zgłoszeń skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Przepraszamy.