Nowy kalendarz dyżurów na lipiec i sierpień 2018

W lipcu i sierpniu standardowo do wyboru są dyżury ‘pomoc w sklepie’, dyżury transportowe, ‘gruntowne sprzątanie’ (w soboty po zamknięciu sklepu) i szycie woreczków. Dodatkowo zwrócę Waszą uwagę na kilka zmian w regulaminie i godzinach dyżurowych, bo przechodzimy zaraz na tryb wakacyjny:

Nowy kalendarz dyżurów na lipiec i sierpień 2018 r. Regulamin dyżurów tu Kalendarz dyżurów tu

 

:bulb: Każdy poranny dyżur trwać teraz będzie od 8:30 do 11:30. Od pierwszego lipca dyżurujący na otwarcie sklepu przychodzi razem z kasjerką. Kwadrans na ogarnięcie sklepu i wyłożenie towaru jest za mało, dlatego bardzo Was potrzebujemy już od 8:30, żeby sklepy były gotowe dla pierwszych klientów punkt o 9:00. Nie spóźniajcie się!

:bulb: Przez wakacje od ostatniej soboty lipca (28.07) oba nasze sklepy będą otwarte krócej w weekendy, tj. od 9:30 do 14:30. W związku z tym nieco zmieniają się godziny dyżurowe – przede wszystkim początek i końca dyżuru sprzątania, który przez dwa miesiące będzie od 14:30 do 17:30. Wieczory wszyscy mamy wolne!

:bulb: Zamknięte mamy oba sklepy w poniedziałek i wtorek 30 i 31 lipca. Robimy inwentaryzację. Sklep na Andersa jeszcze kolejne dwa dni będzie nieczynny: do czwartku 2.08 włącznie.

:bulb: Obowiązuje cały czas cykliczny tryb zapisów do 20 dnia każdego miesiąca. Zapisy na lipiec zamykają się w sobotę 21.07, zapisy na sierpień we wtorek 21.08. Jeśli nie mam od Was ani zapisu ani konkretnego info o Waszej dostępności przed tymi datami, to tracicie prawo do zniżki w następnym miesiącu. Nie zawsze wszystkim będę mógł przypominać o zapisach na dyżury, także pilnujcie się i złapcie dogodny dla siebie termin.

:bulb: Potraktujcie swój wpis na dyżur w Kooperatywie jak wizytę u lekarza: warto zapisać się wcześnie, a każde spóźnienie się, odwołanie albo nieobecność może mocno dezorganizować pracę i kolejkę za Tobą. Nie wypisujcie się z dyżuru bez ważnej przyczyny i bez wcześniejszego powiadomienia mnie!