NIE PRZEGAP

Terminy spotkań wprowadzających do Kooperatywy

W sierpniu zapraszamy was na dwa spotkania orientacyjne. Pierwsze odbędzie się w środę 26.08 o godzinie 18:00, w “Warsztacie” na placu konstytucji. Drugie spotkanie organizujemy przy okazji naszych urodzin w niedzielę 30.08 o godzinie 12:00, w domku fińskim “Solatorium” na Jazdowie. W związku z sytuacją epidemiologiczną na środowym spotkaniu w “Warsztacie” możemy gościć maksymalnie 10 osób. Niedzielne spotkanie planujemy zorganizować na świeżym powietrzu, ale informacja o tym, ile osób planuje przyjść również będzie przydatna, aby odpowiednio zorganizować przestrzeń. Dlatego prosimy byście poinformowali nas o planach przyjścia na każde ze spotkań pisząc maila na adres: noweosoby@dobrze.waw.pl, a my zapiszemy was na listę.

Na spotkaniu opowiadamy o celach i sposobie działania Kooperatywy, a także o tym jak wpisujemy się w szerszy kontekst ekonomii społecznej i solidarnej!

Możesz dołączyć do nas od razu po spotkaniu. Lub zastanowić się parę dni i zrobić to później.

Dla osób, które zdecydują się od razu mamy dobrą wiadomość – zyskujecie prawo do kupna po cenach członkowskich tuż po spotkaniu! W tym celu będziemy prosić Was o wypełnienie na miejscu deklaracji członkowskiej i wpłatę składki członkowskiej (tylko gotówką 180zł/240zł/6mscy).

Bonus: Wszystkie członkinie i członkowie Kooperatywy z ważną kartą członkowską zyskują rabat 15% na posiłki i napoje w Vegan Ramen Shop. Zapraszamy!

 

 

******

Poznaj nas lepiej! Poniżej kilka ważnych linków, które pomogę lepiej zrozumieć działanie Stowarzyszenia Kooperatywa Spożywcza “Dobrze”
2. Nasze dokumenty: statut i regulamin
3. Superwiększość, czyli jak podejmujemy decyzje w Stowarzyszeniu.
5. Materiały prasowe i video o Kooperatywie.