NIE PRZEGAP

Nowe terminy/szybsza procedura zapisów do Kooperatywy w 2019

Nowość! Nowy, łatwiejszy sposób dołączenia do Kooperatywy “Dobrze” Nowe profity!

Od nowego roku spotkania orientacyjne dla osób chcących do nas przyłączyć organizujemy 2x w miesiącu. Najbliższe spotkania odbędą się w Warsztacie Warszawskiem, Plac Konstytucji 4.

Spotkania trwają ok 1,5h.

21.02.2019 godz. 18:00 (czwartek) prowadzi Kuba Rok

23.02.2019 godz. 11:00 (sobota) prowadzi Dorota Komar

Dodatkowo – od razu po spotkaniu możesz stać się członkiem/inią Kooperatywy i zyskać prawo do zniżkowych zakupów w naszych sklepach. W tym celu będziemy prosić Cię o wysłanie wcześniej mejla z chęcią przystąpienia do naszej organizacji (adres: noweosoby@gmail.com) wypełnienia na miejscu deklaracji członkowskiej i wpłaty składki członkowskiej (tylko gotówką 180zł/240zł/6mscy).

Uwaga: już na spotkaniu orientacyjnym wypełnisz deklarację i zapłacisz składkę (gotówką) od razu dostaniesz kartę członkowską i będziesz mógł/a kupować w naszych sklepach po niższych cenach członkowskich!

Bonus: Od 2019 Wszystkie członkinie i członkowie Kooperatywy z ważną kartą członkowską zyskują rabat 15% na posiłki i napoje w Kuchni Konfliktu. Zapraszamy!

******

Poznaj nas lepiej! Poniżej kilka ważnych linków, które pomogę lepiej zrozumieć działanie Stowarzyszenia Kooperatywa Spożywcza “Dobrze”
2. Nasze dokumenty: statut i regulamin
3. Superwiększość, czyli jak podejmujemy decyzje w Stowarzyszeniu.
5. Materiały prasowe i video o Kooperatywie.