NIE PRZEGAP

Nowe terminy/szybsza procedura zapisów do Kooperatywy w 2019

Od nowego roku spotkania orientacyjne dla osób chcących do nas przyłączyć organizujemy 2x w miesiącu. Najbliższe spotkania odbędą się w Warsztacie Warszawskiem, Plac Konstytucji 4.

Spotkania trwają ok 1,5h.

W lipcu spotkania odbędą się 23.07 o 18:00 i 27.07 o 11:00 w Warsztacie Warszawskim na Placu Konstytucji 4.

W sierpniu spotkanie odbywa się wyjątkowo raz, w sobotę 24.08 o 11:00 w Warsztacie Warszawskim na Placu Konstytucji 4.

Dodatkowo – od razu po spotkaniu możesz stać się członkiem/inią Kooperatywy i zyskać prawo do zniżkowych zakupów w naszych sklepach. W tym celu będziemy prosić Cię o wysłanie wcześniej mejla z chęcią przystąpienia do naszej organizacji (adres: noweosoby@gmail.com) wypełnienia na miejscu deklaracji członkowskiej i wpłaty składki członkowskiej (tylko gotówką 180zł/240zł/6mscy).

Uwaga: już na spotkaniu orientacyjnym wypełnisz deklarację i zapłacisz składkę (tylko gotówką) od razu dostaniesz kartę członkowską i będziesz mógł/a kupować w naszych sklepach po niższych cenach członkowskich!

Bonus: Od 2019 wszystkie członkinie i członkowie Kooperatywy z ważną kartą członkowską zyskują rabat 15% na posiłki i napoje w Kuchni Konfliktu. i 15% na posiłki i napoje w Vegan Ramen Shop. Zapraszamy!

 

******

Poznaj nas lepiej! Poniżej kilka ważnych linków, które pomogę lepiej zrozumieć działanie Stowarzyszenia Kooperatywa Spożywcza “Dobrze”
2. Nasze dokumenty: statut i regulamin
3. Superwiększość, czyli jak podejmujemy decyzje w Stowarzyszeniu.
5. Materiały prasowe i video o Kooperatywie.