NIE PRZEGAP

Akcja Kredyt Zaufania

Od niemal dwóch lat zdobywamy Wasze zaufanie codziennie dostarczając organiczną i sezonową żywność do sklepu Kooperatywy na Wilczej. Dzięki temu tworzymy alternatywę wobec supermarketów. Budujemy też aktywną społeczność, która chce zmieniać swoje otoczenie i wspieramy rozwój rodzinnych gospodarstw ekologicznych. Kup bon i pomóż nam otworzyć drugi sklep.

Bon jest rodzajem kredytu – kupując go pożyczasz nam środki na uruchomienie drugiego sklepu. Po 1 grudnia 2016 bon będzie można wymienić na produkty w jednym z dwóch sklepów Kooperatywy. Dzięki Tobie nie będziemy musieli brać kredytów w bankach, ani ubiegać się o dotacje. Pozostaniemy niezależni i pewni, że nasze działanie ma sens!

Drugi sklep

To, co robimy, działa! Rośnie liczba uczestników Kooperatywy i coraz więcej osób niezrzeszonych w Koop robi zakupy w sklepie na Wilczej. Pod koniec 2015 podjęliśmy strategiczną decyzję o otwarciu drugiego sklepu. Sklep w kolejnej lokalizacji to nie tylko nowy punkt na mapie Warszawy. To także budowa nowej społeczności wokół idei zrównoważonego rozwoju. Oraz szansa na rozszerzenie współpracy z rolnikami i dostawcami. Obecnie jesteśmy w trakcie negocjacji wynajmu lokalu na nowy sklep z Zakładem Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście.

Na co zbieramy pieniądze?

• na zakup 2 lodówek, 2 regałów chłodniczych i regałów sklepowych – ok. 10 tys. zł
• na remont i wykończenie lokalu – 15 tys. zł
• na zakup kasy fiskalnej i systemu sprzedażowego – 6 tys. zł

Nie zwlekaj! Weź udział w społecznościowym finansowaniu drugiego Sklepu Kooperatywy ”Dobrze” i namów do tego znajomych – jeśli możesz, udostępnij im szczegóły akcji w wydarzeniu na FB!

Jak to działa?

Akcja Kredyt Zaufania startuje 16 marca 2016r. Bony mają następujące nominały: 30zł, 50zł, 100zł, 200zł, 500zł.

Można je nabyć w sklepie Kooperatywy ”Dobrze” przy Wilczej 29a, od pon-pt.: w godz. 11-19:30 i sob.: 9:30-16:30.

Jeśli wolisz kupić bon przez internet, wyślij e-mail na adres kooperatywa.dobrze@gmail.com z tytułem “ZAKUP BONU o wartości…”. Odpiszemy i pokierujemy Cię, jak działać dalej.

Po tym, jak zrobisz przelew, Twoje nazwisko zostanie wpisane do naszej bazy. Na tej podstawie będziesz mogła/mógł zrealizować BON od 1 grudnia 2016 do 30 marca 2017 w dowolnym sklepie Koop. Tak samo, jak BON kupiony stacjonarnie, w sklepie na Wilczej.

Nie chcesz kupić bonu, ale chcesz wesprzeć nas finansowo? Wyślij darowzinę na konto:

Konto: Kooperatywa Dobrze
Bank Spółdzielczy Vistula
98 9011 0005 3030 0010 2000 0011